O firmie

Aquablend Polska to od 2001 r. polskie przedsiębiorstwo, lecz mocno zakorzenione w holenderskim sektorze hodowli bydła mlecznego.

Nasze produkty i usługi kierujemy do hodowców bydła oraz do ich replica panerai alta copy dostawców. Dzięki współpracy z mającymi takie same cele parterami z Holandii, Niemiec i Danii posiadamy możliwość wprowadzenia do asortymentu najnowszych rozwiązań w naszej branży i przekazania ich naszym klientom.

Wierzymy w symbiotyczną współpracę rolnika i jego stada krów wraz z obrabianą przez niego ziemią. Jeśli symbioza ta działa, wtedy wspólnie wytwarzają zdrową żywność, a wynik ekonomiczny automatycznie się optymalizuje. Dobro zwierząt i lepsze warunki pracy rolnika i jego pracowników są dla nas bardzo ważne. Nasze porady, rozwiązania i produkty zawsze mają na celu dalszą optymalizację tej symbiozy.

 

Hodowla młodego bydła

Nasza uwaga skupia się przede wszystkim na hodowli bydła mlecznego w Polsce, oferujemy polskim hodowcom innowacyjne produkty oraz projekty organizacji gospodarstw i hodowli młodych zwierząt. To podstawa zapewniająca dobry i zdrowy start, a tym samym zdrowe i długowieczne bydło. Dbamy o to, aby pracę rolników możliwie uprościć i zautomatyzować.

Metoda Aquablend - Zrównoważony rozwój

Oprócz produktów służących dobrej hodowli oferujemy projekt zrównoważonego rozwoju, wspierający dobrą i odpowiedzialną produkcję, mającą na celu optymalizację dobrostanu oraz zdrowia zwierząt – metoda Aquablend.
Dzięki automatyzacji podawania premiksów poprzez dozowanie ich do wody pitnej, osiągamy dużo większą dokładność; to metoda bezpieczna dla hodowców i dla bydła. Optymalne wchłanianie pozwala pracować z niższymi dawkami premiksów. Także środowisko zyskuje dzięki metodzie Aquablend, mniejszej ilości niewchłoniętych metali ciężkich w gnojowicy.
Metoda Aquablend pozwala na zastosowanie do wody pitnej ekstraktów ziołowych. To zrównoważona metoda prowadząca do obniżenia ilości stosowanych antybiotyków w hodowli bydła.-

Lepszy wynik końcowy

Nasi klienci mogą być pewni, że dzięki każdemu produktowi i projektowi Aquablend osiągną lepsze wyniki końcowe.

Współpraca

Zainteresowanych hodowców bydła oraz dostawców/doradców hodowlanych zapraszamy do współpracy.