O firmie

Aquablend Polska to od 2001 r. polskie przedsiębiorstwo, lecz mocno zakorzenione w holenderskim sektorze hodowli bydła mlecznego.

Nasze produkty i usługi kierujemy do hodowców bydła oraz do ich dostawców. Dzięki współpracy z mającymitakie same cele parterami z Holandii, Niemiec i Danii posiadamy możliwość wprowadzenia do asortymentu najnowszych rozwiązań w naszej branży i przekazania ich naszym klientom.

Hodowla młodego bydła

Nasza uwaga skupia się przede wszystkim na hodowli bydła mlecznego w Polsce, oferujemy rolnikom innowacyjne produkty oraz koncepty żywieniowe krów oraz hodowli młodych zwierząt. Pomagamy w stworzeniu bazy zapewniającej dobry i zdrowy start, a tym samym zdrowsze i trwalsze bydło. Dbamy o to, aby pracę rolników możliwie uprościć i zautomatyzować.

Metoda Aquablend

Oprócz produktów służących dobrej hodowli oferujemy projekty zrównoważone rozwojowo, wspierające dobrą i odpowiedzialną produkcję, mającą na celu optymalizację dobrostanu oraz zdrowia zwierząt – metodę Aquablend. Dzięki automatyzacji podawania i dozowania premiksów poprzez rozprowadzanie ich w wodzie pitnej, osiągamy dużo większą dokładność w dozowaniu; metoda ta jest dużo bezpieczniejsza dla hodowców i dla bydła. Poprzez wyższe, efektywniejsze wchłanianie możemy pracować z niższymi dawkami przy podawaniu premiksów i tym samym oszczędniej obchodzimy się z rzadkimi surowcami.

Lepszy wynik końcowy

Nasi klienci mogą być pewni, że dzięki każdemu produktowi i projektowi Aquablend osiągną lepsze wyniki końcowe.

Współpraca

Zainteresowanych hodowców bydła oraz dostawców/doradców hodowlanych zapraszamy do współpracy.