facebook
KROWY MLECZNE ZDROWIE I WYDAJNOŚĆ

O firmie

Kim jesteśmy?

  • Aquablend Polska to od 2001 r. polskie przedsiębiorstwo, lecz mocno zakorzenione w holenderskim sektorze hodowli bydła mlecznego. Nasze produkty i usługi kierujemy do hodowców bydła oraz do ich dostawców. Dzięki współpracy z mającymi takie same cele parterami z Holandii, Niemiec i Danii posiadamy możliwość wprowadzenia do asortymentu najnowszych rozwiązań w naszej branży i przekazania ich naszym klientom.

Hodowla młodego bydła

  • Nasza uwaga skupia się przede wszystkim na hodowli bydła mlecznego w Polsce, oferujemy rolnikom innowacyjne produkty oraz koncepty żywieniowe krów oraz hodowli młodych zwierząt. Pomagamy w stworzeniu bazy zapewniającej dobry i zdrowy start, a tym samym zdrowsze i trwalsze bydło. Dbamy o to, aby pracę rolników możliwie uprościć i zautomatyzować. 

Metoda Aquablend – Zrównoważona rozwojowo

Oprócz produktów służących dobrej hodowli oferujemy projekty zrównoważone rozwojowo, wspierające dobrą i odpowiedzialną produkcję, mającą na celu optymalizację dobrostanu oraz zdrowia zwierząt – metodę Aquablend

  • Dzięki automatyzacji podawania i dozowania premiksów poprzez rozprowadzanie ich w wodzie pitnej, osiągamy dużo większą dokładność w dozowaniu; metoda ta jest dużo bezpieczniejsza dla hodowców i dla bydła. Poprzez wyższe, efektywniejsze wchłanianie możemy pracować z niższymi dawkami przy podawaniu premiksów i tym samym oszczędniej obchodzimy się z rzadkimi surowcami.Zyskuje również środowisko dzięki metodzie Aquablend, niższe będzie wydzielanie niewchłoniętych metali ciężkich z nawozu. W ten sposób wspieramy naszych klientów także przy zrównoważonej produkcji, która ma coraz większe znaczenie dla rolników.    
  • Dzięki metodzie Aquablend w prosty sposób zastosujemy ekstrakty ziołowe. Po prostu -  rozprowadzając je w wodzie pitnej. Jest to zrównoważona metoda prowadząca do zmniejszenia ilości antybiotyków stosowanych w hodowli bydła.

Lepszy wynik końcowy

  • Nasi klienci mogą być pewni, że dzięki każdemu produktowi i projektowi Aquablend osiągną lepsze wyniki końcowe.

Współpraca

  • Zainteresowanych hodowców bydła oraz dostawców/doradców hodowlanych zapraszamy do współpracy.

 

Do góry

Nasi partnerzy

ColoQuick Key dollar Ropa Pharm Holm & Laue Lohmann Tentego

Realizacja: agencja interaktywna B2Internet